در خرید کارت عروسی چه هزینه‌هایی پرداخت می‌کنید؟

هزینه هایی که برای خرید از فروشگاه کارت عروسی هما به عهده مشتری محترم است، عبارتند از:

یک. هزینه محصول

شامل انواع کارت دعوت  که به تعداد درخواستی شما در قیمت واحد ضرب شده و جمع کل در سبد کالا نمایش داده می شود. برای مثال اگر 100 عدد کارت 120 تومانی سفارش دهید، هزینه کارت 12000 تومان و اگر 100 عدد کارت 450 تومانی سفارش دهید، هزینه کارت 45000 تومان می‌شود. این رقم، هزینه کارت خام است و هزینه چاپ و ارسال هم به آن اضافه می‌شود.

دو. هزینه چاپ متن درخواستی

شما سه گزینه مختلف برای چاپ متن درخواستی شامل نام عروس داماد و نشانی محل پذیرایی بر روی کارت عروسی خود دارید، که میتوانید یکی از این سه را انتخاب کنید. (هزینه این سه گزینه با هم فرق می کند.)

  • چاپ مشکی: به ازای هر فرم  (از یک برگ تا 1000 برگ) به رنگ مشکی مجموعاً 15000 تومان از شما دریافت می شود. اگر تعداد کارتها از 1000 عدد بیشتر شود، 15000 تومان به هزینه چاپ شما اضافه می شود و مجموعاً 30000 تومان بابت چاپ مشکی پرداخت خواهید کرد. برای چاپ به رنگ مشکی از دستگاه ریسوگراف استفاده می شود. کیفیت چاپ این دستگاه قابل قبول است، اما با توجه به سرعت بالا و جنس مقوای به کار رفته در کارتهای عروسی، بعضاً در برخی کارتها امکان دارد که اثر متن چاپ شده در روی کارت، بر پشت برخی کارتها نیز بیفتد که قابل چشم پوشی است. لازم به توضیح است که اکثر مشتریان از کیفیت چاپ مشکی رضایت کامل دارند، با این حال اگر شما فردی حساس و دقیق هستید و انتظار چاپ با کیفیت عالی دارید پیشنهاد میکنیم از گزینه های زیر برای چاپ متن کارت عروسی خود استفاده کنید. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.
  • چاپ رنگی: برای چاپ رنگی به ازای هر فرم (از یک برگ تا دویست برگ) مجموعاً 20000 از شما دریافت می شود. در چاپ رنگی، چنانچه تعداد کارت های درخواستی شما از 200 برگ بیشتر شود، به ازای هر یک برگ کارتی که  اضافه شود، 100 تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر 235 عدد کارت سفارش دهید، هزینه چاپ رنگی 23500 تومان می شود. برای چاپ رنگی از دستگاه چاپ معمولی استفاده می شود. کیفیت چاپ با این دستگاه عالی است و شما می توانید متن کارت عروسی خود را به رنگ دلخواه خود چاپ کنید. توجه کنید که چاپ رنگی براق نیست و نمی توانید انتظار داشته باشید چاپ طلایی یا نقره ای مانند چاپ طلاکوب یا نقره کوب براق باشد. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.
  • چاپ دیجیتال: برای چاپ دیجیتال به ازای هر فرم (از یک برگ تا صد برگ) مجموعاً 25000 از شما دریافت می شود. در چاپ دیجیتال، به ازای هر 100 برگ کارت 25000 تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر بین 1 تا 100 عدد کارت سفارش دهید، هزینه چاپ دیجیتال 25000 تومان، اگر بین 101 تا 200 عدد کارت سفارش دهید، هزینه چاپ دیجیتال 50000 تومان محاسبه می شود. برای چاپ دیجیتال از دستگاه چاپ دیجیتال استفاده می شود. کیفیت چاپ با این دستگاه بسیار عالی است و شما می توانید متن کارت عروسی خود را به هر رنگ دلخواهی چاپ کنید. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.
  • چاپ طلاکوب یا نقره کوببرای چاپ طلاکوب یا نقره کوب لازم است بعد از طراحی متن درخواستی شما، کلیشه ساخته شود. هزینه ساخت کلیشه 50000 تومان است و ما بعد از ساختن کلیشه و چاپ کارت عروسی شما کلیشه را به شما تحویل می‌دهیم تا آن را یادگاری نزد خود نگه دارید. علاوه بر هزینه کلیشه، برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب نیز به ازای هر فرم (از یک برگ تا دویست برگ) مجموعاً 30000 تومان دریافت می‌شود. در این نوع چاپ، چنانچه تعداد کارت های درخواستی شما از 200 برگ بیشتر شود، به ازای هر یک برگ کارتی که  اضافه شود، 150 تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر 300 عدد کارت سفارش دهید، هزینه کلیشه سازی 50000 تومان و هزینه چاپ طلاکوب یا نقره کوب 45000 تومان (مجموعاً 95000 تومان) می شود.

نکته بسیار مهم: چنانچه بخواهید اسامی عروس و داماد و تاریخ مراسم بر روی پاکت چاپ شود، هزینه آن مجزا محاسبه خواهد شد و بعد از ثبت سفارش به اطلاع شما میرسد. البته چاپ لاتین اسامی اختیاری و سلیقه ای است و برخی کارتها امکان چاپ روی پاکت را ندارند. برای این منظور به توضیحات درج شده در صفحه محصول توجه کنید.

سه. هزینه بسته بندی و ارسال به شرکتهای باربری

در صورتی که بخواهید سفارش شما را به هر شهری به غیر از تهران بفرستیم، ما این کار را از طریق تعاونی های باربری، ترمینال جنوب، تیپاکس انجام می دهیم. لذا مبلغ ۵۰۰۰ تومان بابت بسته بندی و پیک شهری درون تهران از خریدار دریافت می شود و بسته تحویل یکی از شرکتهای باربری داده می شود. این هزینه از خریدارانی که می خواهند بسته آنها به نقطه ای در تهران ارسال شود، دریافت نمی شود.

چهار. هزینه حمل سفارش

هزینه پیک موتوری برای خریدارانی که ساکن شهر تهران هستند و هزینه پست، تیپاکس، باربری یا اتوبوس برای غیرتهرانی ها به عهده خریدار محترم است.

ضمن اینکه پس از سفارش از سایت و ارسال پیش فاکتور به آدرس ایمیل یا تلگرام مشتری، قیمت‌ها به مدت یک ماه معتبر می‌باشند.

هزینه سفارش خود را چطور محاسبه کنید؟

ما در مثالهای زیر سعی کرده ایم شرایط متفاوت را برای شما توضیح دهیم و نحوه محاسبه قیمت را به شما نشان دهیم.

مثال یک: فرض کنید میخواهید تعداد 280 عدد کارت عروسی کد ۱۱۰ سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۴۵۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  126000 تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان رنگی (طلایی یا نقره ای) چاپ شود، هزینه چاپ هم 28000 تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک درون شهری دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما 159000 تومان میشود.

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت 5000 تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما 154000 تومان میشود.

مثال دو: فرض کنید میخواهید تعداد 280 عدد کارت عروسی کد ۱۱۰ سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۴۵۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  126000 تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان مشکی چاپ شود، هزینه چاپ هم 15000 تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک درون شهری دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما 146000 تومان میشود.

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت 5000 تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما 141000 تومان میشود.

مثال سه: فرض کنید میخواهید تعداد 80 عدد کارت عروسی کد ۱۱۰ سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۴۵۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  36000 تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان رنگی (طلایی یا نقره ای) چاپ شود، هزینه چاپ هم 20000 تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک درون شهری دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما 61000 تومان میشود.

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت 5000 تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما 56000 تومان میشود.

مثال چهار: فرض کنید میخواهید تعداد 80 عدد کارت عروسی کد ۱۱۰ سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۴۵۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  36000 تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان مشکی چاپ شود، هزینه چاپ هم 15000 تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک درون شهری دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما 56000 تومان میشود.

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت 5000 تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما 51000 تومان میشود.

پرداخت آنلاین هزینه سفارش

برای پرداخت وجه سفارش خود، می توانید به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد، به سرعت و سهولت هزینه سفارش خود را پرداخت نمایید:

پرداخت آنلاین

یا با مراجعه به بانک وجه مورد نظر را واریز نمایید و یا از طریق دستگاه های خودپرداز تمامی بانک های عضو شتاب، هزینه سفارش خود را به حساب ما کارت به کارت کنید. شماره کارت یا حساب بعد از تایید سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه کارت عروسی هما دارای نماد اعتماد الکترونیک است و هویت صاحب و محل فعالیت این فروشگاه از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، احراز شده است.