0 Items

YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کارت عروسی طلقی کد 4933

جنس پاکت این کارت عروسی، مقوای کارتی نسبتا ضخیم به رنگ سفید و جنس لایی از نوع طلق است. به لحاظ کیفی این نوع مقوا کیفیت خوبی دارد و طی دو روز کاری آماده و ارسال میشود. برای اطلاع بیشتر توضیحات زیر را مطالعه کنید.

کارت عروسی طلقی کد 4103
کارت عروسی طلقی کد 4103
کارت عروسی طلقی کد 4103
کارت عروسی طلقی کد 4103

کارت عروسی طلقی کد 4933

جنس پاکت این کارت عروسی، مقوای کارتی نسبتا ضخیم به رنگ سفید و جنس لایی از نوع طلق است. به لحاظ کیفی این نوع مقوا کیفیت خوبی دارد و طی دو روز کاری آماده و ارسال میشود. برای اطلاع بیشتر توضیحات زیر را مطالعه کنید.

سفارش چاپ کارت عروسی

لطفاً فرم زیر را با دقت پر کنید، متن کارت عروسی شما مطابق با اطلاعات زیر طراحی شده و در واتساپ یا تلگرام برای شما ارسال میشود. ابتدا آلبوم اشعار کارت عروسی را با کلیک بر روی دکمه روبرو دانلود کنید و یکی از اشعار موجود در این فایل را انتخاب کنید. سپس فرم زیر را پر کنید و روی دکه ثبت سفارش کلیک کنید. 

 

"(الزامی)" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

کارت عروسی طلقی کد 4933 چه ویژگی هایی دارد؟

کارت عروسی طلقی کد 4933 جزو کارتهای عروسی زیبا و لوکس فروشگاه ما به حساب می آید. جنس مقوای به کار رفته برای تولید پاکت این کارت عروسی مقوای کارتی نسبتا ضخیم به رنگ سفید و لایی آن ار جنس طلق مات ضخیم است. به لحاظ کیفی این نوع مقوا کیفیت خوبی دارد، نسبت به قیمت، این کارت عروسی کیفیت مناسبی دارد و اکثر خریداران کارت عروسی کد 4933 از خرید خود نسبت به قیمتی که پرداخت می کنند، رضایت کامل دارند.

این کارت عروسی یک پاکت، یک کارت طلقی دارد و متعلقات دیگری ندارد، برای مونتاژ این کارت عروسی، کافی است کارت طلقی را داخل پاکت قرار دهید.

چاپ، آماده سازی و تحویل کارت عروسی طلقی کد 4933 چه مدت طول میکشد؟

کارت عروسی طلقی کد 4933 جزو آن دسته از کارتهای عروسی به حساب می آید که در صورت موجود بودن در انبار دو روزه آماده و برای شما ارسال میشود. بنابراین اگر تصمیم به خرید این کارت عروسی گرفته اید، ما این آمادگی را داریم که کارت عروسی شما را در مدت زمان بسیار کوتاه و فوری (طی دوروز کاری) چاپ و برای شما ارسال کنیم. این امکان وجود دارد که شما این کارت را سفارش دهید و بعد از ثبت سفارش ما به شما اعلام کنیم که موجودی این کارت در انبار به اتمام رسیده و لازم باشد کارت دیگری را انتخاب کنید. (احتمال بسیار کم است.)

آیا میتوانم متن دلخواه خود را داخل کارت عروسی طلقی کد 4933 چاپ کنیم؟

متن دعوت کارت عروسی شما، هر متنی با هر محتوایی می تواند باشد، با این حال شما میتوانید ابتدا نگاهی به آلبوم اشعار عروسی که ما لینک دانلود آن را در بالا و همینطور در صفحه مربوط به سفارش چاپ متن کارت عروسی قرار داده ایم، بیندازید. چرا که در این آلبوم حدود 140 متن و شعر زیبای عروسی، به صورت دستنویس و خوشنویسی شده وجود دارد که کیفیت و زیبایی کارت عروسی شما را دوچندان می کند. اگر از این آلبوم، متنی را نپسندیدید، می توانید شعر یا متن دلخواه خود را برای ما بفرستید تا آن را برای شما طراحی و داخل کارت عروسی تان چاپ کنیم.

آیا لازم است لاتین اسامی عروس و داماد روی پاکت این کارت عروسی چاپ شود؟

کارت عروسی طلقی کد 4933 جزو آن دسته از کارتهای عروسی است که روی پاکت ان فضایی برای چاپ اسامی لاتین در نظر گرفته شده است اما ضرورتی ندارد شما با صرف هزینه بیشتر اسامی لاتین خود را روی پاکت چاپ کنید. با این حال در صورت تمایل میتوانیم برای شما اسامی را طبق نمونه در تصویر، چاپ طلاکوب کنیم.

به طور کلی معمولا در کارتهای موجود در دسته بندی کارت عروسی اقتصادی و ارزان روی پاکت آن فضایی برای چاپ لاتین اسامی در نظر گرفته نمی شود و ضرورتی ندارد که شما هزینه بیشتری برای چاپ لاتین اسامی روی پاکت صرف کنید و اگر به دنبال صرفه جویی در مخارج خود هستید، از این جهت این مورد برای این نوع از کارت های عروسی یک مزیت به حساب می آید. اما در کارتهای عروسی که قیمت بالایی دارند و در دسته بندی کارت عروسی لوکس یا کارت عروسی لاکچری قرار می گیرند، معمولا فضایی روی کارت یا پاکت در نظر گرفته میشود تا بتوان در آن فضا، لاتین اسامی عروس و داماد به همراه تاریخ میلادی عروسی آنها چاپ شود. در این نوع کارتها چاپ لاتین اسامی ضرورت دارد. در برخی انواع کارت عروسی فانتزی هم میتوان چاپ لاتین اسامی روی پاکت را انتخاب کرد. که در صفحه هر محصول به طور مجزا در این مورد توضیح داده شده است.

برای چاپ اسامی عروس و داماد و متن عروسی داخل کارت چه نوعی چاپی مناسب تر است؟

بر روی این کارت فقط امکان چاپ طلاکوب وجود دارد. با توجه به اینکه لایی این کارت از نوع طلق آج دار است، چاپ طلاکوب این کارت یک دست نمیشود و ممکن است چاپ طلاکوب روی این کارت در قسمت هایی به اصطلاح کچلی بزند. با این حال چاپ کاملا خوانا خواهد بود.

مونتاژ کارت عروسی طلقی کد 4933 شامل چه مواردی است و چرا توسط فروشگاه کارت هما انجام نمی شود؟

مونتاژ کارت عروسی طلقی کد 4933 بسیار ساده است. برای مونتاژ این کارت عروسی، کافی است کارت طلقی را داخل پاکت قرار دهید.

وقتی کارت عروسی مونتاژ می شود، حمل و نقل آن به صورت یکجا بسیار دشوار و پرحجم می شود و احتمال خرابی و له شدن کارتها در این صورت زیاد است. به همین دلیل اکثر فروشگاه های کارت عروسی، مونتاژ کارت ها را به عروس و داماد می سپارند. در فروشگاه ما هم برای ارائه سرویس بهتر، و کسب رضایت شما، مونتاژ کارت ها، توسط عروس و داماد انجام می شود و کارت و پاکت و متعلقات به صورت جدا به شما تحویل میشود، تا در فرصت کافی و با آرامش کارتها را داخل پاکت قرار دهید و مونتاژ را انجام دهید.

آیا ثبت سفارش کارت عروسی در فروشگاه به معنی خرید نهایی و مستلزم پرداخت هزینه است؟

خیر. ما تا زمانی که طراحی متن داخلی کارت عروسی را برای شما ارسال نکرده ایم و سفارش شما به طور کامل تایید نشده باشد، از شما هیچگونه وجهی دریافت نمی کنیم. پس با خیال راحت کارت و متن خود را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا زمانی که همه موارد به تایید شما نرسد ما هیچ مبلغی از شما دریافت نمی کنیم.

خرید کارت عروسی شامل چه هزینه هایی می شود؟

قیمتی که در بالا مشاهده می کنید قیمت یک عدد کارت عروسی خام و بدون چاپ متن است، به هزینه های شما علاوه بر قیمت کارت عروسی، قیمت چاپ و هزینه ارسال هم اضافه میشود. برای اطلاع از هزینه انواع چاپ و ارسال اینجا کلیک کنید.

در همه فروشگاه ها خرید شما شامل هزینه کارت ها، هزینه چاپ متن داخل کارت و لاتین اسامچاپ کارت عروسیی روی پاکت و هزینه ارسال میشود. برخی فروشگاه ها این هزینه ها را یک کاسه می کنند و یک قیمت کلی به شما می دهند و برخی فروشگاه ها هزینه ها را جدا جدا اعلام میکنند.

ما در فروشگاه کارت عروسی هما برای احترام به حق انتخاب شما، متناسب با هر خدمتی که به شما ارئه می کنیم، هزینه همان خدمت را از شما دریافت میکنیم. مثلا اگر بخواهید متن کارت عروسی شما مشکی معمولی باشد هزینه کمتر و اگر بخواهید چاپ طلاکوب باشد، هزینه ی بیشتری برای شما دارد.

برای اطلاع شما ما در صفحه ی مربوط به هزینه ها، هزینه هر خدمت را به صورت جداگانه با مثالهای فراوان توضیح داده ایم. برای مشاهده هزینه های خرید کارت عروسی کافی است اینجا کلیک کنید.

من کارت عروسی طلقی کد 4933 را انتخاب کرده ام. روال ثبت سفارش به چه شکلی است؟

بسیار ساده. ابتدا فرم بالا را به طور کامل پر کنید یا به صفحه سفارش چاپ متن کارت عروسی بروید و در آنجا اطلاعات لازم را برای ما بفرستید. بعد از ثبت سفارش، اطلاعات شما به دست ما میرسد، ما در ساعات کاری ( 10 صبح تا 4 عصر) متن کارت عروسی شما را طراحی و تصویر آن را در تلگرام یا واتساپ برای شما میفرستیم تا آن را رویت کنید و اگر غلط املایی یا نگارشی دارد اصلاح کنید. بعد از اینکه طرح به تایید شما رسید، فاکتور صادر میشود و کارت عروسی های شما چاپ و برایتان ارسال می شود. ارسال در تهران معمولا با الوپیک یا اسنپ باکس و ارسال به سایر شهرها با تیپاکس، اتوبوس یا پست انجام می شود.

اگر سؤال بیشتری دارید لطفاً بخش سؤالات متداول را بخوانید یا از طریق فرم تماس با ما یا تلفنی سوالات خود را با ما مطرح کنید. همینطور برای انتخاب کارت عروسی، کافیست به دسته بندی کارت عروسی فروشگاه مراجعه کنید و نمونه های کارت عروسی را مشاهده کنید.

همچنین در صفحه مربوط به مشتریان ما، میتوانید نظرات خریداران قبلی را درباره تجربه اعتماد خود به کارت هما بخوانید. ما در صفحه اینستاگرام کارت هما نمونه های چاپ شده کارت عروسی که برای مشتریان خود از سراسر ایران و جهان چاپ کرده ایم، قرار میدهیم. امیدواریم به زودی نظر شما و همینطور تصویر کارت عروسی شما  را هم به این بخش اضافه کنیم :)

توضیحات تکمیلی

ابعاد 20.5 × 14.5 سانتیمتر
جنس كارت

جنس پاكت

متعلقات

پاكت, كارت

چاپ اسامی لاتین

چاپ روی کارت

,