0 Items

YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کارت ترحیم کد 954

3000 تومان

کارت ترحیم کد 954 یک کارت ترحیم سه لا فاقد پاکت و با مقوای نیمه ضخیم ایرانی است.

کارت ترحیم کد 954

3000 تومان

کارت ترحیم کد 954 یک کارت ترحیم سه لا فاقد پاکت و با مقوای نیمه ضخیم ایرانی است.

سفارش چاپ متن کارت ترحیم

ضمن عرض تسلیت خدمت شما، لطفاً فرم زیر را با دقت پر کنید، متن کارت ترحیم درخواستی شما، مطابق با اطلاعات زیر طراحی شده و در واتساپ یا تلگرام برای شما ارسال میشود. اگر شما متن  دلخواهی دارید که می خواهید آن متن در کارت ترحیم چاپ شود،  لطفا در قسمت توضیحات، متن دلخواه را تایپ کنید.       

 

"(الزامی)" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

چگونه کارت ترحیم کد 954 را به صورت اینترنتی سفارش دهید؟

ضمن عرض تسلیت خدمت شما،

گام اول: کد کارت را به خاطر بسپارید.

گام دوم: اطلاعات مورد نظر برای چاپ داخل کارت ترحیم کد 954 را برای ما ارسال کنیم. برای ارسال اطلاعات، اینجا کلیک کنیدیا از منو بالای سایت روی سفارش چاپ کارت کلیک کنید. با روی دکمه ثبت سفارش در بالا کلیک کنید.

گام سوم: ما طرح اولیه متن کارت دعوت را ظرف مدت کوتاهی (معمولاً کمتر از دو ساعت بعد از ثبت سفارش) از طریق تلگرام، وانس آپ، ایمیل یا فکس برای شما می فرستیم. توجه کنید که ساعت کاری ما ۱۰ صبح تا  ۵ عصر است و اگر بعد از ساعت ۵ عصر ثبت سفارش کنید، در اولین ساعات کاری روز بعد طرح اولیه برای شما ارسال می شود.

گام چهارم: پس از تأیید شما کارتها طی یک روز کاری چاپ و برای شما از طریق پیک موتوری، پست یا سایر شرکت‌های باربری فرستاده می‌شوند.

قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید:

  • قیمتی که مشاهده می کنید قیمت یک عدد کارت خام و بدون چاپ است. سایر هزینه هایی که به عهده شماست عبارتند از: هزینه چاپ و هزینه ارسال. برای اطلاع از جزئیات هزینه چاپ و هزینه ارسال، اینجا کلیک کنید.
  • بر روی این کارت امکان چاپ مشکی معمولی و دیجیتال با کیفیت عالی وجود دارد.
  • مونتاژ کارت ها شامل  تا کردن کارتها به عهده خریدار محترم است.
  • جنس کارت ترحیم کد 954 نیمه ضخیم کرم  ایرانی (127 گرم) است.
  • چاپ و آماده سازی این کارت به صورت فوری و یک روزه انجام میشود.
  • این امکان وجود دارد که موجودی این کارت در انبار ما به پایان رسیده باشد و پس از ثبت سفارش از شما درخواست کنیم کارت انتخابی خود را تغییر دهید یا با چند روز تاخیر این کارت را برای شما ارسال کنیم. (این مورد به ندرت رخ می‌دهد و احتمال آن کمتر از ۵ درصد است)
  • تا زمانی که طراحی متن داخلی کارت عروسی برای شما ارسال نشده است و سفارش شما به طور کامل تایید نشده باشد، از شما هیچگونه وجهی دریافت نمی شود.

اگر سؤال بیشتری دارید لطفاً بخش سؤالات متداول را بخوانید یا از طریق فرم تماس با ما یا تلفنی سوالات خود را با ما مطرح کنید.

همچنین در صفحه مربوط به مشتریان ما، میتوانید نظرات خریداران قبلی را درباره تجربه اعتماد خود به کارت هما بخوانید. امیدواریم به زودی نظر شما را نیز به این بخش اضافه کنیم :)

توضیحات تکمیلی

ابعاد 17 × 10 سانتیمتر
رنگ

متعلقات

كارت

جنس كارت

چاپ روی کارت

,