سفارش چاپ متن کارت عروسی

لطفاً فرم زیر را با دقت پر کنید، متن کارت عروسی شما مطابق با اطلاعات زیر طراحی شده و به تلگرام،  آدرس ایمیل یا شماره فکس شما ارسال میشود.

ابتدا آلبوم اشعار کارت عروسی را با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و یکی از اشعار موجود در این فایل را انتخاب کنید. اگر شما متن شعر دلخواهی دارید که می خواهید آن متن شعر در کارت عروسی‌تان چاپ شود، در فرم سفارش چاپ متن کارت عروسی و در قسمت توضیحات، شعر دلخواه خود را اضافه کنید.

توجه داشته باشید که کیفیت نوشته ها در فایلهای زیر، عمداً کم شده تا دانلود آن برای شما راحت تر شود. شعر کارت دعوت شما با کیفیت بسیار عالی چاپ خواهد شد.

 

آلبوم اشعار  عروسی

 

برای مثال: کد 906 رنگ کرم به تعداد 220 عدد

برای مثال: احمد صامتی - 09017682151

برای مثال: 09017682151 یا kartehoma@gmail.com (طراحی متن چاپی بر روی کارت عروسی به تلگرام، ایمیل یا فکس شما ارسال میشود تا متن را قبل از چاپ ببینید و تایید کنید.)

لطفا آلبوم شعر عروسی را در بالا دانلود کنید و بعد از انتخاب متن، کد آن را وارد نمایید. اگر میخواهید متن دلخواهتان روی کارت چاپ شود، آن را در قسمت توضیحات بنویسید.

برای مثال: روز پنجشنبه 95/6/4 از ساعت 19 الی 22 بصرف شیرینی و شام

لطفاً نشانی را کامل بنویسید. پیشنهاد می‌کنیم اگر مراسم شما در تالار برگزار میشود آدرسی را که تالار به شما داده است، وارد کنید.

اگر اطلاعات بالا را به طور کامل پر کردید و نیاز به چاپ توضیح خاصی در کارت شما نیست، این بخش را خالی بگذارید.

جهت اطلاع از هزینه هر یک از این نوع چاپ ها، به این آدرس بروید: https://kartehoma.ir/help/

توجه کنید که هزینه ارسال به عهده خریدار میباشد.

لطفا صبر کنید