سوالات متداول مشتریان

لطفاً موارد زیر را مطالعه کنید. ما سعی کرده ایم به همه سوالات احتمالی شما در این بخش پاسخ دهیم.

اسامی عروس و داماد و سایر اطلاعات را چطور برای شما بفرستم؟

 برای ارسال اطلاعاتی مثل نام عروس خانم و آقای داماد، شعر و مکان و زمان پذیرایی، اینجا کلیک کنید، یا از منو بالای سایت روی سفارش چاپ کارت کلیک کنید. شما به صفحه ای می روید که در آن یک فرم وجود دارد و پس از پر کردن آن فرم اطلاعات روی دکمه ارسال کلیک کنید.

همچنین میتوانید اطلاعات را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۰۱۷۶۸۲۱۵۱ بفرستید.

چقدر طول می کشد تا طراحی اولین متن داخل کارت را برایم بفرستید؟

روزهای کاری ما شنبه تا پنجشنبه به استثناء تعطیلات رسمی و ساعات کاری ما ۱۰ صبح تا ۶ عصر است. اگر در ساعات کاری ثبت سفارش کنید، معمولاً در کمتر از یک ساعت طرح اولیه از طریق تلگرام، ایمیل یا فکس برای شما ارسال میشود.

همچنین اگر در خارج از ساعات کاری ثبت سفارش کنید، طرح اولیه متن چاپی روی کارت شما در نخستین ساعت روز کاری بعد برای شما ارسال میشود.

آیا امکان خرید اینترنتی و غیر حضوری وجود دارد؟

بله. فروشگاه کارت عروسی هما یک فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع کارت عروسی و دعوت است و نیازی به مراجعه حصوری وجود ندارد. همه کارها از طریق اینترنت و تماسهای تلفنی انجام می شود و شما مرحله به مرحله در جریان ثبت سفارش، چاپ و ارسال کارتها قرار می گیرید.

من از تهران تماس میگیرم. کارتها را برای من چگونه ارسال میکنید؟

سفارضهای تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شوند و هزینه پیک موتوری با توجه به فاصله فروشگاه ما (منطقه دروازه شمیران) تا آدرس تحویل گیرنده، متغیر است.

من از خارج تهران تماس میگیرم. کارتهای من را چگونه ارسال می کنید؟

سفارش چاپ و ارسال کارت عروسی از کلیه شهرها و روستاهای کشور پذیرفته میشود و سفارشها از طریق شرکتهای باربری مثل تیپاکس، ترمینالهای اتوبوسرانی جنوب، غرب، شرق و بیهقی و همینطور شرکت پست ارسال میشود. 

نحوه ارسال و تحویل بار بعد از ثبت سفارش با شما هماهنگ میشود تا در سریعترین زمان ممکن، کارتها به شما تحویل داده شود.

من هیچ یک از شعرهای موجود در البوم شما را نپسندیدم. آیا متن دلخواه خودم را در کارتها چاپ کنم؟

بله. شما میتوانید هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات متن دلخواه خودتان را بنویسید تا ما آن متن را در کارت شما طراحی و چاپ کنیم.

سفارشها چند روزه چاپ و ارسال می شود؟

آماده سازی و چاپ کارتها با توجه به نوع کارتی که انتخاب کنید و همینطور نوع چاپ و خدماتی که دارد از یک روز تا یک هفته متغیر است.

اگر عجله دارید و میخواهید کارت عروسی خود را به صورت فوری و یک روزه تحویل بگیرید، باید یکی از کارتهایی که امکان چاپ فوری دارند، انتخاب کنید. (مشاهده کارتهای با امکان چاپ فوری)

البته در بخش توضیحات محصول کلیه کارتها، زمان آماده سازی و چاپ کارتها ذکر شده است.

ضمن اینکه چاپ مشکی و رنگی معمولاً در کمتر از دو ساعت انجام میشود. اما در چاپ طلاکوب نیاز به ساخت کلیشه است که تقریباً یک روز طول میکشد.

برای خرید کارت عروسی علاوه بر هزینه مربوط به خرید کارتها چه هزینه های دیگری باید پرداخت کنم؟

قیمتی که در صفحه محصولات مشاهده می کنید قیمت یک عدد کارت خام و بدون چاپ است. سایر هزینه هایی که به عهده شماست عبارتند از: هزینه چاپ و هزینه ارسال. برای اطلاع از جزئیات هزینه چاپ و ارسال، اینجا کلیک کنید تا در جریان هزینه ها قرار بگیرید.

ضمن اینکه ما بعد از طراحی متن داخل کارت و ارسال آن برای شما یک پیش فاکتور برای شما میفرستیم و شما در جریان ریز هزینه ها قرار میگیرید.

توجه کنید تا زمانی که ما طرح اولیه را برای شما نفرستادیم، شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمیکنید و حتی بعد از طراحی نیز ملزم به خرید از ما نیستید و اگر هزینه و شرایط ما برایتان مناسب نبود، میتوانید سفارش خود را لغو کنید.

آیا امکان چاپ مشکی، رنگی یا طلاکوب بر روی کلیه کارتها وجود دارد؟

خیر. بر روی برخی کارتها فقط امکان چاپ طلاکوب یا نقره کوب وجود دارد. همینطور برخی کارتها را نیز فقط میتوان مشکی چاپ کرد. با توجه به نوع و جنس کارت نوع چاپی که روی آن انجام میشود، متفاوت خواهد بود. 

ما در صفحه محصولات و در بخش مربوط به توضیحات محصول به طور مشخص امکان چاپ مشکی، رنگی یا طلاکوب بر روی هر کارت را توضیح داده ایم.

آیا چاپ لاتین اسامی بر روی کارت یا پاکت کارت اجباری و لازم است؟

خیر. الزامی نیست. اما در برخی کارتهای عروسی یک جای خالی برای چاپ طلاکوب لاتین اسامی در نظر گرفته شده است. اگر شما نخواهید که اسامی لاتین شما روی کارت چاپ شود، این فضا خالی باقی می ماند.

اما در صورت تمایل به چاپ لاتین اسامی، هزینه آن مجزا محاسبه و دریافت می شود.

مونتاژ کارتها به عهده مشتری است یعنی چه؟

وقتی شما کارت عروسی میخرید، هر کارت عروسی ممکن است شامل یک کارت، یک پاکت و یک پاپیون باشد. اگر برای مثال شما ۱۰۰ کارت بخرید، ما ۱۰۰ عدد پاکت، ۱۰۰ عدد کارت و ۱۰۰ عدد پاپیون به صورت جدا از هم برای شما میفرستیم که لازم است شما برای مونتاژ، کارتها را تا کرده و داخل پاکت بگذارید و پاپیون آن را در محل مناسبش بچسبانید.

برای اطلاع از متعلقات هر کارت به صفحه هر محصول وو در قسمت توضیحات محصول، بخش اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

جنس کارتها را چطور از روی عکس محصول تشخیص دهم؟

کلیه کارتهایی که در فروشگاه ما موجود هستند بر روی مقوای کارتی یا فانتزی و در گرماژ ۱۲۰ گرم به بالا چاپ میشوند. پاکت برخی کارتها نیز کاغذی هستند.

اگر میخواهید از جنس کارت و پاکت مطلع شوید، در صفحه محصول و در قسمت توضیحات محصول روی تب اطلاعات بیشتر کلیک کنید و جنس پاکت و کارت را مشاهده کنید. کارت و پاکتی که گرماژ آن زیر ۱۲۰ گرم است نازک، کارت و پاکت با گرماژ ۱۲۰ تا ۱۶۰ تیمه ضخیم و کارت و پاکت بالاتر از ۱۶۰ گرم با عنوان ضخیم دسته بندی شده اند.

آیا امکان دارد کارت مورد نظر من در انبار شما موجود نباشد؟

بله. ممکن است در زمان سفارش شما، فرد دیگری کارت مورد نظر شما را زودتر سفارش داده باشد و آن کارت در انبار ما به پایان برسد. در این صورت ما به شما اطلاع میدهیم تا کارت خود را عوض کنید یا اگر زمان کافی دارید صبر کنید تا آن کارت مجددا در انبار موجود شود.

توجه کنید که اولویت چاپ در چنین شرایطی با عزیزانی است که زودتر سفارش داده باشند یا هزینه سفارش خود را زودتر پرداخت کرده و سفارش خود را نهایی کنند.

چه زمانی باید هزینه سفارش را پرداخت کنم؟

تا زمانی که طراحی متن داخلی کارت عروسی برای شما ارسال نشده است و سفارش شما به طور کامل تایید نشده باشد، از شما هیچگونه وجهی دریافت نمی شود. بعد از اینکه شما سفارش خود را تایید کردید، مبلغ آن را واریز میکنید و سفارش شما در مرحله چاپ قرار می گیرد.

آیا امکان مراجعه حضوری برای سفارش یا تحویل گرفتن کارتها وجود دارد؟

بله. اما حتما باید قبل از مراجعه تلفنی با ما تماس بگیرید و با ما هماهنگ کنید. شماره تماس: ۷۷۶۱۹۸۶۷-۰۲۱

چطور به شما اعتماد کنم؟

فروشگاه کارت عروسی هما دارای نماد اعتماد الکترونیک است و هویت صاحب و محل فعالیت این فروشگاه از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، احراز شده است.

همچنین در صفحه مربوط به مشتریان ما، میتوانید نظرات خریداران قبلی را درباره تجربه اعتماد خود به کارت هما بخوانید. امیدواریم به زودی نظر شما را نیز به این بخش اضافه کنیم ?

من فرد حساس و دقیقی هستم. آیا توصیه میکنید تا کارت عروسی خود را اینترنتی بخرم؟

توصیه دوستانه کارت هما به شما
کارت هما روزانه به تعداد زیادی از فروشگاه‌های کارت عروسی در سراسر ایران و همچنین زوج های جوان خدمت رسانی می کند و رضایت خریداران در اولویت اصلی ما قرار دارد.
ما تعهد میکنیم سفارش درخواستی شما را دقیقاً مطابق با تصاویر موجود از کالا در وبسایت کارت هما و توضیحات تکمیلی در بخش محصول و هماهنگی با خریدار، برای شما ارسال کنیم. چاپ متن کارت عروسی هم مطابق با نمونه طرح ارسالی برای شما انجام خواهد شد.
با این حال چنانچه شما در خریدهای خود فردی دقیق و حساس هستید، پیشنهاد میکنیم حتما به نمایندگی های ما در شهرهای خود یا فروشگاههای سطح شهر برای خرید حضوری مراجعه کنید.
با توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان رویت محصول قبل از تحویل گرفتن آن وجود ندارد و امکان استفاده مجدد از کارت عروسی چاپ شده مقدور نیست، بنابراین امکان مرجوعی یا تغییر متن یا کارت عروسی بعد از چاپ وجود ندارد.

آیا میتوانم بعد از چاپ کارت عروسی یا متن داخل آن را تغییر دهم و عوض کنم؟

خیر. با توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان رویت محصول قبل از تحویل گرفتن آن وجود ندارد و امکان استفاده مجدد از کارت عروسی چاپ شده مقدور نیست، بنابراین امکان مرجوعی یا تغییر متن یا کارت عروسی بعد از چاپ وجود ندارد.

آیا هزینه ارسال کارتها رایگان است؟

خیر. هزینه ارسال اعم از هزینه پیک موتوری، پست، باربری، اتوبوس و یا تیپاکس به عهده خریدار محترم است.

با ما تماس بگیرید

اگر سوالات شما را پاسخ نداده ایم و هنوز سوالی بی پاسخ مانده است، با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۷۷۶۱۹۸۶۷