0 Items

YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پرسش های پرتکرار مشتریان

در زیر پاسخ پرسشهای معمول و پرتکرار مشتریان فروشگاه را داده ایم. شما هم اگر سوالی در مورد ما دارید، میتوانید این موارد را بررسی کنید تا پاسخ پرسش خود را پیدا کنید. در صورتیکه به سوال شما در زیر پاسخ داده نشده لطفا با ما تماس بگیرید.

اسامی عروس و داماد و سایر اطلاعات را چطور برای شما بفرستم؟

برای ارسال اطلاعاتی مثل نام عروس خانم و آقای داماد، شعر و مکان و زمان پذیرایی، میتوانید روی لینک زیر کلیک عروسی کنید، یا از منو بالای سایت، روی سفارش چاپ متن کارت عروسی کلیک کنید. شما به صفحه ای می روید که در آن یک فرم وجود دارد که ما دراز طریق آن فرم تمام اطلاعات لازم را از شما دریافت میکنیم.بعد از اینکه شما فرم را پر کردید و برای ما فرستادید، ما در ساعات کاری روزهای غیرتعطیل، تا 2 ساعت طرح اولیه را آماده میکنیم و برای شما در تلگرام یا واتساپ ارسال میکنیم. اگر نیاز به اصلاح یا تغییر متن بود، برایتان تغییر میدهیم و تا زمانی که طرح ارسالی از هر نظر مورد تایید شما نباشد، چاپ کارتها انجام نمیشود. بعد از اینکه شما طرح متن داخل کارت را تایید کنید، سفارش شما برای چاپ ارسال میشود و فرایند چاپ کارتها آغاز میشود.

همچنین میتوانید اطلاعات را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۰۱۷۶۸۲۱۵۱ بفرستید.

سفارش چاپ متن کارت عروسی

چقدر طول می کشد تا طراحی اولیه متن داخل کارت را برایم بفرستید؟

روزهای کاری ما معمولا شنبه تا پنجشنبه به استثناء تعطیلات رسمی و ساعات کاری ما ۱۰ صبح تا 5 عصر است. اگر در ساعات کاری ثبت سفارش کنید، معمولاً در کمتر از دو ساعت طرح اولیه از طریق تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال میشود.

همچنین اگر در خارج از ساعات کاری ثبت سفارش کنید، طرح اولیه متن چاپی روی کارت شما در نخستین ساعت روز کاری بعد برای شما ارسال میشود.

آیا امکان خرید اینترنتی و غیرحضوری وجود دارد؟

بله. فروشگاه کارت هما یک فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع کارت عروسی و دعوت است و نیازی به مراجعه حصوری وجود ندارد. همه کارها از طریق اینترنت و تماسهای تلفنی انجام می شود و شما مرحله به مرحله در جریان ثبت سفارش، چاپ و ارسال کارتها قرار می گیرید.

آیا امکان خرید حضوری و مشاهده کارتها از نزدیک وجود دارد؟

متاسفانه خیر. اگرچه فعالیت تجاری ما در یک ملک تجاری فیزیکی در مرکز شهر به آدرس تهران، میدان شهدا، خیابان کفایی امانی، پلاک 247 انجام میشود، اما به دلیل حجم سفارشهای روزانه امکان پذیرایی از مراجعان و مشتریان عزیز به صورت حضوری را نداریم اما در صورت تمایل میتوانید بعد از آماده شدن کارتها صرفاً جهت تحویل گرفتن کارتها به فروشگاه مراجعه کنید.

من از تهران تماس می گیرم. کارتها را برای من چگونه ارسال می کنید؟

سفارش های تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شوند و هزینه پیک موتوری با توجه به فاصله فروشگاه ما (منطقه دروازه شمیران) تا آدرس تحویل گیرنده، متغیر است. جهت اطلاع از هزینه پیک می توانید در نرم افزار الوپیک، اسنپ یا تپسی، لوکیشن ما تا لوکیشن خود را وارد کنید و کرایه را تخمین بزنید.

همینطور در صورت تمایل بعد از آماده شدن کارتها، می توانید برای تحویل گرفتن آنها به ادرس ما مراجعه کنید و حضوری کارتها را تحویل بگیرید.

من از خارج از تهران تماس می گیرم. کارت های من را چگونه ارسال می کنید؟

سفارش چاپ و ارسال کارت عروسی از کلیه شهرها و روستاهای کشور پذیرفته می شود و سفارش ها از طریق شرکتهای باربری مثل تیپاکس، ترمینالهای اتوبوسرانی جنوب، غرب، شرق و بیهقی و همینطور شرکت پست ارسال میشوند.

نحوه ارسال و تحویل بار بعد از ثبت سفارش با شما هماهنگ میشود تا در سریعترین زمان ممکن، کارتها به شما تحویل داده شود.

اما اگر بخواهید جزئیات بیشتری را بدانید، ما سفارش شما را بین 1 تا 3 روز آماده  و ارسال می کنیم. زمان آماده سازی کارتها به نوع کارت و چاپی که شما انتخاب میکنید بستگی دارد. و در صفحه  مربوط به هر کارت ت.ضیح داده ایم که آماده سازی آن کارت چه مدت طول میکشد.

بعد از آماده شدن کارتها، سفارش شما ارسال میشود. اگر عجله ای نداشته باشید ارزانترین گزینه برای ارسال پست است که معمولا بین 2 تا 4 روز طول می کشد تا سفارش شما تحویلتان شود.

گزینه بعدی تیپاکس است که معمولا سریعتر از پست است و بین یک تا سه روز سفارش شما تحویلتان میشود. برای اطلاع از آدرس شعبه تیپاکس در شهر خود لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

شعب تیپاکس

شرکتهای باربری و اتوبوسرانی ها هم گزینه های سریعتر برای تحویل کارتها هستند که معمولا یک روزه سفارش شما را به دستتان می رسانند اما هزینه بالاتری نسبت به گزینه های پست و تیپاکس دارند.

با توجه به اینکه کرایه ارسال به وزن و اندازه بسته بندی بستگی دارد  نمی توان عدد دقیقی را اعلام کرد. اما کرایه حمل میتواند بین 15000 تا 80000 تومان متغیر باشد.

من هیچ یک از شعرهای موجود در البوم شما را نپسندیدم. آیا متن دلخواه خودم را در کارتها چاپ کنم؟

بله. شما میتوانید هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات متن دلخواه خودتان را بنویسید تا ما آن متن را در کارت شما طراحی و چاپ کنیم.

سفارش ها چند روزه چاپ و ارسال می شود؟

آماده سازی و چاپ کارتها با توجه به نوع کارتی که انتخاب کنید و همینطور نوع چاپ و خدماتی که دارد از یک روز تا 3 روز متغیر است.

اگر عجله دارید و میخواهید کارت عروسی خود را به صورت فوری و یک روزه تحویل بگیرید، باید یکی از کارت هایی که امکان چاپ فوری دارند، انتخاب کنید. (مشاهده کارتهای با امکان چاپ فوری)

البته در بخش توضیحات محصول کلیه کارتها، زمان آماده سازی و چاپ کارتها ذکر شده است.

ضمن اینکه چاپ مشکی، رنگی و دیجیتال معمولاً در کمتر از دو ساعت انجام میشود. اما در چاپ طلاکوب نیاز به ساخت کلیشه است که تقریباً یک روز طول می کشد.

بنابراین اگر عجله دارید حتما از دسته بندی چاپ فوری کارت خود را انتخاب کنید و نوع چاپ متن را هم طلاکوب یا نقره کوب انتخاب نکنید.

همینطور اگر میتوانید تا سه روز صبر کنید هیچ محدودیتی برای انتخاب کارت و نوع چاپ ندارید.

برای خرید کارت عروسی علاوه بر هزینه مربوط به خرید کارتها چه هزینه های دیگری باید پرداخت کنم؟

قیمتی که در صفحه محصولات مشاهده می کنید، قیمت یک عدد کارت خام و بدون چاپ است. سایر هزینه هایی که به عهده شماست عبارتند از: هزینه چاپ و هزینه ارسال. برای اطلاع از جزئیات هزینه چاپ و ارسال، اینجا کلیک کنید تا در جریان هزینه ها قرار بگیرید.

ضمن اینکه ما بعد از طراحی متن داخل کارت و ارسال آن برای شما یک پیش فاکتور برای شما میفرستیم و شما در جریان ریز هزینه ها قرار میگیرید.

توجه کنید تا زمانی که ما طرح اولیه را برای شما نفرستادیم، شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید و حتی بعد از طراحی نیز ملزم به خرید از ما نیستید و اگر هزینه و شرایط ما برایتان مناسب نبود، می توانید سفارش خود را لغو کنید.

آیا امکان چاپ مشکی، رنگی دیجیتال یا طلاکوب بر روی کلیه کارتها وجود دارد؟

خیر. بر روی برخی کارتها فقط امکان چاپ طلاکوب یا نقره کوب وجود دارد. همینطور برخی کارتها را نیز فقط میتوان دیجیتال چاپ کرد. با توجه به نوع و جنس کارت نوع چاپی که روی آن انجام میشود، متفاوت خواهد بود.

ما در صفحه محصولات و در بخش مربوط به توضیحات محصول به طور مشخص امکان چاپ مشکی، رنگی، دیجیتال یا طلاکوب بر روی هر کارت را توضیح داده ایم.

آیا چاپ لاتین اسامی بر روی کارت یا پاکت کارت اجباری و لازم است؟

خیر. الزامی نیست. اما در برخی کارتهای عروسی یک جای خالی برای چاپ طلاکوب لاتین اسامی در نظر گرفته شده است. اگر شما نخواهید که اسامی لاتین شما روی کارت چاپ شود، این فضا خالی باقی می ماند.

اما در صورت تمایل به چاپ لاتین اسامی، هزینه آن مجزا محاسبه و دریافت می شود.

مونتاژ کارتها به عهده مشتری است، یعنی چه؟

وقتی شما کارت عروسی میخرید، هر کارت عروسی ممکن است شامل یک کارت، یک پاکت و یک پاپیون باشد. اگر برای مثال شما ۱۰۰ کارت بخرید، ما ۱۰۰ عدد پاکت، ۱۰۰ عدد کارت و ۱۰۰ عدد پاپیون به صورت جدا از هم برای شما میفرستیم که لازم است شما برای مونتاژ، کارتها را تا کرده و داخل پاکت بگذارید و پاپیون آن را در محل مناسبش بچسبانید.

برای اطلاع از متعلقات هر کارت به صفحه هر محصول و در قسمت توضیحات محصول، بخش اطلاعات بیشتر را مشاهده کنید.

جنس کارتها را چطور از روی عکس محصول تشخیص دهم؟

کلیه کارت هایی که در فروشگاه ما موجود هستند بر روی مقوای کارتی یا فانتزی و در گرماژ ۱۲۰ گرم به بالا چاپ میشوند. پاکت برخی کارتها نیز کاغذی هستند.

اگر میخواهید از جنس کارت و پاکت مطلع شوید، در صفحه محصول و در قسمت توضیحات محصول روی تب اطلاعات بیشتر کلیک کنید و جنس پاکت و کارت را مشاهده کنید. کارت و پاکتی که گرماژ آن زیر ۱۲۰ گرم است نازک، کارت و پاکت با گرماژ ۱۲۰ تا ۱۶۰ تیمه ضخیم و کارت و پاکت بالاتر از ۱۶۰ گرم با عنوان ضخیم دسته بندی شده اند.

همینطور ما سعی کرده ایم از زوایای مختلف کارتها عکس بگیریم و حتی فیلمی کوتاه از کارتها تهیه کنیم و در صفحه محصول قرار دهیم. امیدواریم این تلاش ما بتواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

آیا امکان دارد کارت مورد نظر من در انبار شما موجود نباشد؟

بله. ممکن است در زمان سفارش شما، فرد دیگری کارت مورد نظر شما را زودتر سفارش داده باشد و آن کارت در انبار ما به پایان برسد. در این صورت ما به شما اطلاع میدهیم تا کارت خود را عوض کنید یا اگر زمان کافی دارید صبر کنید تا آن کارت مجددا در انبار موجود شود

چه زمانی باید هزینه سفارش را پرداخت کنم؟

تا زمانی که طراحی متن داخلی کارت عروسی برای شما ارسال نشده است و سفارش شما به طور کامل تایید نشده باشد، از شما هیچگونه وجهی دریافت نمی شود. بعد از اینکه شما سفارش خود را تایید کردید، مبلغ آن را واریز میکنید و سفارش شما در مرحله چاپ قرار می گیرد.

چطور به شما اعتماد کنم؟

فروشگاه کارت عروسی هما دارای نماد اعتماد الکترونیک است و هویت صاحب و محل فعالیت این فروشگاه از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، احراز شده است.

همچنین در صفحه مربوط به مشتریان ما، میتوانید نظرات خریداران قبلی را درباره تجربه اعتماد خود به کارت هما بخوانید. امیدواریم به زودی نظر شما را نیز به این بخش اضافه کنیم.

من فرد حساس و دقیقی هستم. آیا توصیه می کنید تا کارت عروسی خود را اینترنتی بخرم؟

توصیه دوستانه کارت هما به شما
کارت هما روزانه به تعداد زیادی از فروشگاه‌های کارت عروسی در سراسر ایران و همچنین زوج های جوان خدمت رسانی می کند و رضایت خریداران در اولویت اصلی ما قرار دارد.
ما تعهد میکنیم سفارش درخواستی شما را دقیقاً مطابق با تصاویر موجود از کالا در وبسایت کارت هما و توضیحات تکمیلی در بخش محصول و هماهنگی با خریدار، برای شما ارسال کنیم. چاپ متن کارت عروسی هم مطابق با نمونه طرح ارسالی برای شما انجام خواهد شد.
با این حال چنانچه شما در خریدهای خود فردی دقیق و حساس هستید، پیشنهاد میکنیم حتما به نمایندگی های ما در شهرهای خود یا فروشگاههای سطح شهر برای خرید حضوری مراجعه کنید.
با توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان رویت محصول قبل از تحویل گرفتن آن وجود ندارد و امکان استفاده مجدد از کارت عروسی چاپ شده مقدور نیست، بنابراین امکان مرجوعی یا تغییر متن یا کارت عروسی بعد از چاپ وجود ندارد.

آیا میتوانم بعد از چاپ کارت عروسی یا متن داخل آن را تغییر دهم و عوض کنم؟

خیر. با توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان رویت محصول قبل از تحویل گرفتن آن وجود ندارد و امکان استفاده مجدد از کارت عروسی چاپ شده مقدور نیست، بنابراین امکان مرجوعی یا تغییر متن یا کارت عروسی بعد از چاپ وجود ندارد.

آیا هزینه ارسال کارتها رایگان است؟

خیر. هزینه ارسال اعم از هزینه پیک موتوری، پست، باربری، اتوبوس و یا تیپاکس به عهده خریدار محترم است.

اگر سوالات شما را پاسخ نداده ایم و هنوز سوالی بی پاسخ مانده است، لطفا با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۷۷۶۱۹۸۶۷