0 Items

YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هزینه خرید کارت عروسی چقدر است؟

در خرید کارت عروسی چه هزینه‌هایی پرداخت می‌کنید؟

خیلی ساده همین حالا میتوانید کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید و کد کارت را در واتساپ یا تلگرام به شماره 09017682151 بفرستید و اعلام کنید چه تعداد از این کارت میخواهید تا همکاران ما هزینه نهایی شما را اعلام کنند.

اما اگر بخواهید خودتان محاسبه کنید، هزینه هایی که برای خرید از فروشگاه کارت عروسی هما به عهده مشتری محترم است، عبارتند از

یک. هزینه کارت

شامل انواع کارت دعوت که به تعداد درخواستی شما در قیمت واحد ضرب شده و جمع کل در سبد کالا نمایش داده می شود. برای مثال اگر 100 عدد کارت 5000 تومانی سفارش دهید، هزینه کارتها 500000 تومان و اگر 100 عدد کارت 2000 تومانی سفارش دهید، هزینه کارت 200000 تومان می‌شود. این رقم، هزینه کارت خام است و هزینه چاپ و ارسال هم به آن اضافه می‌شود.

دو. هزینه چاپ متن درخواستی

شما سه گزینه مختلف برای چاپ متن درخواستی داخل کارت عروسی خود دارید، که میتوانید یکی از این سه گزینه را انتخاب کنید. (هزینه این سه نوع چاپ با هم فرق می کند.)

1. چاپ مشکی: به ازای هر فرم (از یک برگ تا 500 برگ) به رنگ مشکی مجموعاً 200.000 تومان از شما دریافت می شود. اگر تعداد کارتها از 500 عدد بیشتر شود، 200.000 تومان به هزینه چاپ شما اضافه می شود و مجموعاً 400.000 تومان بابت چاپ مشکی پرداخت خواهید کرد. برای چاپ به رنگ مشکی از دستگاه ریسوگراف استفاده می شود. کیفیت چاپ این دستگاه قابل قبول است، اما با توجه به سرعت بالا و جنس مقوای به کار رفته در کارتهای عروسی، بعضاً در برخی کارتها امکان دارد که اثر متن چاپ شده روی کارت، بر پشت برخی کارتها نیز بیفتد که قابل چشم پوشی است. لازم به توضیح است که اکثر مشتریان از کیفیت چاپ مشکی رضایت کامل دارند، با این حال اگر شما فردی حساس و دقیق هستید و انتظار چاپ با کیفیت عالی دارید پیشنهاد می کنیم از گزینه های زیر برای چاپ متن کارت عروسی خود استفاده کنید. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.

2. چاپ دیجیتال رنگی: برای چاپ دیجیتال رنگی به ازای هر فرم (از یک برگ تا صد برگ) مجموعاً 200.000 از شما دریافت می شود. اگر تعداد کارتهای شما از 100 برگ بیشتر شود، به ازای هر کارت، 2000 تومان هزینه چاپ متن محاسبه و از شما دریافت میشود. برای چاپ دیجیتال از دستگاه چاپ دیجیتال استفاده می شود. کیفیت چاپ با این دستگاه بسیار عالی است و شما می توانید متن کارت عروسی خود را به هر رنگ دلخواهی چاپ کنید. پیشنهاد ما به همه مشتریان این است که اگر کارت عروسی شما امکان چاپ دیجیتال را دارد، این نوع چاپ را انتخاب کنید. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.

3. چاپ طلاکوب یا نقره کوب: برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب لازم است بعد از طراحی متن درخواستی شما، کلیشه ساخته شود. هزینه ساخت کلیشه 300.000 تومان است و ما بعد از ساختن کلیشه و چاپ کارت عروسی شما کلیشه را به شما تحویل می‌دهیم تا آن را یادگاری نزد خود نگه دارید. علاوه بر هزینه کلیشه، برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب نیز به ازای هر فرم (از یک برگ تا صد برگ) مجموعاً 200000 تومان دریافت می‌شود. در این نوع چاپ، چنانچه تعداد کارت های درخواستی شما از 100 برگ بیشتر شود، به ازای هر یک برگ کارتی که اضافه شود، 2000 تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر 300 عدد کارت سفارش دهید، هزینه کلیشه سازی 300.000 تومان و هزینه چاپ طلاکوب یا نقره کوب 600000 تومان (مجموعاً 900000 تومان) می شود.

نکته بسیار مهم: چنانچه بخواهید اسامی عروس و داماد و تاریخ مراسم بر روی پاکت چاپ شود، هزینه آن مجزا محاسبه خواهد شد و بعد از ثبت سفارش به اطلاع شما میرسد. البته چاپ لاتین اسامی اختیاری و سلیقه ای است و برخی کارتها امکان چاپ روی پاکت را ندارند. برای این منظور به توضیحات درج شده در صفحه محصول توجه کنید.

نکته بسیار مهم: حتما پیش از سفارش کارت عروسی، تعداد دقیق کارتها را تخمین بزنید و 10 تا 20 عدد کارت هم اضافه سفارش بدهید تا چند روز قبل از مراسم عروسی خود کارت کم نیاید. توجه کنید در صورتی که شما سفارش خود را ثبت کنید و سفارش شما چاپ شود، و بعد از چاپ کارتها بخواهید تعداد کارتها رو زیاد کنید (حتی 10 عدد) مجددا لازم است هزینه چاپ را پرداخت کنید. بنابراین حتما تعداد را با دقت مشخص کنید.

سه. هزینه بسته بندی و ارسال به شرکت های باربری

در صورتی که بخواهید سفارش شما را به هر شهری به غیر از تهران بفرستیم، ما این کار را از طریق تعاونی های باربری، ترمینال جنوب، تیپاکس انجام می دهیم. لذا مبلغ 80.000 تومان بابت بسته بندی و پیک شهری درون تهران از خریدار دریافت می شود و بسته تحویل یکی از شرکتهای باربری داده می شود. این هزینه از خریدارانی که می خواهند بسته آنها به نقطه ای در تهران ارسال شود، دریافت نمی شود و خریداران تهران، فقط هزینه الوپیک یا اسنپ باکس را بعد از تحویل گرفتن کارتها به سفیر پیک پرداخت میکنند. هزینه بسته بندی و پیک شهری برای ارسال با تیپاکس 10000 تومان است.

چهار. هزینه حمل سفارش

هزینه پیک موتوری برای خریدارانی که ساکن شهر تهران هستند و هزینه پست، تیپاکس، باربری یا اتوبوس برای غیرتهرانی ها به عهده خریدار محترم است.

هزینه سفارش خود را چطور محاسبه کنید؟

نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه کارت عروسی هما دارای نماد اعتماد الکترونیک است و هویت صاحب و محل فعالیت این فروشگاه از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، احراز شده است. در بحش فوتر سایت با کلیک روی نماد اعتمادالکترونیک میتوانید سابقه فعالیت ما را ببینید.