آیتم 0

YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هزینه خرید کارت چقدر است؟

   

در خرید کارت عروسی چه هزینه‌هایی پرداخت می‌کنید؟

خیلی ساده همین حالا میتوانید کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید و کد کارت را در واتساپ یا تلگرام به شماره ۰۹۰۱۷۶۸۲۱۵۱ بفرستید و اعلام کنید چه تعداد از این کارت میخواهید تا همکاران ما هزینه نهایی شما را اعلام کنند.

اما اگر بخواهید خودتان محاسبه کنید، هزینه هایی که برای خرید از فروشگاه کارت عروسی هما به عهده مشتری محترم است، عبارتند از

یک. هزینه کارت

شامل انواع کارت دعوت که به تعداد درخواستی شما در قیمت واحد ضرب شده و جمع کل در سبد کالا نمایش داده می شود. برای مثال اگر ۱۰۰ عدد کارت ۱۲۰۰ تومانی سفارش دهید، هزینه کارتها ۱۲۰٫۰۰۰ تومان و اگر ۱۰۰ عدد کارت ۵۰۰ تومانی سفارش دهید، هزینه کارت ۵۰٫۰۰۰ تومان می‌شود. این رقم، هزینه کارت خام است و هزینه چاپ و ارسال هم به آن اضافه می‌شود.

دو. هزینه چاپ متن درخواستی

شما چهار گزینه مختلف برای چاپ متن درخواستی داخل کارت عروسی خود دارید، که میتوانید یکی از این چهار گزینه را انتخاب کنید. (هزینه این چهار نوع چاپ با هم فرق می کند.)

۱٫ چاپ مشکی: به ازای هر فرم  (از یک برگ تا ۵۰۰ برگ) به رنگ مشکی مجموعاً ۳۰٫۰۰۰ تومان از شما دریافت می شود. اگر تعداد کارتها از ۵۰۰ عدد بیشتر شود، ۳۰٫۰۰۰ تومان به هزینه چاپ شما اضافه می شود و مجموعاً ۶۰٫۰۰۰ تومان بابت چاپ مشکی پرداخت خواهید کرد. برای چاپ به رنگ مشکی از دستگاه ریسوگراف استفاده می شود. کیفیت چاپ این دستگاه قابل قبول است، اما با توجه به سرعت بالا و جنس مقوای به کار رفته در کارتهای عروسی، بعضاً در برخی کارتها امکان دارد که اثر متن چاپ شده در روی کارت، بر پشت برخی کارتها نیز بیفتد که قابل چشم پوشی است. لازم به توضیح است که اکثر مشتریان از کیفیت چاپ مشکی رضایت کامل دارند، با این حال اگر شما فردی حساس و دقیق هستید و انتظار چاپ با کیفیت عالی دارید پیشنهاد می کنیم از گزینه های زیر برای چاپ متن کارت عروسی خود استفاده کنید. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.

۲٫ چاپ رنگی: برای چاپ رنگی به ازای هر فرم (از یک برگ تا دویست برگ) مجموعاً ۴۰٫۰۰۰ از شما دریافت می شود. در چاپ رنگی، چنانچه تعداد کارت های درخواستی شما از ۲۰۰ برگ بیشتر شود، به ازای هر یک برگ کارتی که  اضافه شود، ۲۰۰ تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر ۲۳۵ عدد کارت سفارش دهید، هزینه چاپ رنگی ۲۹٫۳۷۵ تومان می شود. برای چاپ رنگی از دستگاه چاپ معمولی استفاده می شود. کیفیت چاپ با این دستگاه قابل قبول است و شما می توانید متن کارت عروسی را به رنگ دلخواه خود چاپ کنید. توجه کنید که چاپ رنگی براق نیست و نمی توانید انتظار داشته باشید چاپ طلایی یا نقره ای مانند چاپ طلاکوب یا نقره کوب براق باشد. به علاوه اینکه چون این نوع چاپ با مرکب انجام میشود، کیفیت پایین تری نسبت به چاپ دیجیتال دارد. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.

۳٫ چاپ دیجیتال: برای چاپ دیجیتال به ازای هر فرم (از یک برگ تا صد برگ) مجموعاً ۶۰٫۰۰۰ از شما دریافت می شود. در چاپ دیجیتال، به ازای هر ۱۰۰ برگ کارت ۶۰٫۰۰۰ تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر بین ۱ تا ۱۰۰ عدد کارت سفارش دهید، هزینه چاپ دیجیتال ۶۰٫۰۰۰ تومان، اگر بین ۱۰۱ تا ۲۰۰ عدد کارت سفارش دهید، هزینه چاپ دیجیتال ۱۲۰٫۰۰۰ تومان محاسبه می شود. برای چاپ دیجیتال از دستگاه چاپ دیجیتال استفاده می شود. کیفیت چاپ با این دستگاه بسیار عالی است و شما می توانید متن کارت عروسی خود را به هر رنگ دلخواهی چاپ کنید. پیشنهاد ما به همه مشتریان این است که اگر کارت عروسی شما امکان چاپ دیجیتال را دارد، این نوع چاپ را انتخاب کنید. توجه کنید که همه کارتها امکان این نوع چاپ را ندارند، جهت اطلاع توضیحات مربوط به هر محصول را بخوانید.

۴٫ چاپ طلاکوب یا نقره کوب: برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب لازم است بعد از طراحی متن درخواستی شما، کلیشه ساخته شود. هزینه ساخت کلیشه ۱۵۰٫۰۰۰ تومان است و ما بعد از ساختن کلیشه و چاپ کارت عروسی شما کلیشه را به شما تحویل می‌دهیم تا آن را یادگاری نزد خود نگه دارید. علاوه بر هزینه کلیشه، برای چاپ طلاکوب یا نقره کوب نیز به ازای هر فرم (از یک برگ تا دویست برگ) مجموعاً ۷۰٫۰۰۰ تومان دریافت می‌شود. در این نوع چاپ، چنانچه تعداد کارت های درخواستی شما از ۲۰۰ برگ بیشتر شود، به ازای هر یک برگ کارتی که  اضافه شود، ۳۵۰ تومان به فاکتور شما اضافه می شود. مثلاً اگر ۳۰۰ عدد کارت سفارش دهید، هزینه کلیشه سازی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان و هزینه چاپ طلاکوب یا نقره کوب ۱۰۵٫۰۰۰ تومان (مجموعاً ۲۵۵٫۰۰۰ تومان) می شود.

نکته بسیار مهم: چنانچه بخواهید اسامی عروس و داماد و تاریخ مراسم بر روی پاکت چاپ شود، هزینه آن مجزا محاسبه خواهد شد و بعد از ثبت سفارش به اطلاع شما میرسد. البته چاپ لاتین اسامی اختیاری و سلیقه ای است و برخی کارتها امکان چاپ روی پاکت را ندارند. برای این منظور به توضیحات درج شده در صفحه محصول توجه کنید.

نکته بسیار مهم: حتما پیش از سفارش کارت عروسی، تعداد دقیق کارتها را تخمین بزنید و ۱۰ تا ۲۰ عدد کارت هم اضافه سفارش بدهید تا چند روز قبل از مراسم عروسی خود کارت کم نیاید. توجه کنید در صورتی که شما سفارش خود را ثبت کنید و سفارش شما چاپ شود، و بعد از چاپ کارتها بخواهید تعداد کارتها رو زیاد کنید (حتی ۱۰ عدد) مجددا لازم است هزینه چاپ را پرداخت کنید. بنابراین حتما تعداد را با دقت مشخص کنید. مثلا فرض کنید شما ۱۳۰ عدد کارت سفارش میدهید. هزینه چاپ دیجیتال ۱۲۰٫۰۰۰ تومان می شود، اگر بعد از چاپ بخواهید ۳۰ عدد کارت اضافه کنید، مجددا باید ۶۰٫۰۰۰ تومان بابت چاپ دیجیتال پرداخت کنید، درصورتیکه اگر در ابتدا ۱۶۰ عدد سفارش میدادید فقط همان ۱۲۰٫۰۰۰ تومان را بابت چاپ پرداخت می‌کردید.

سه. هزینه بسته بندی و ارسال به شرکت های باربری

در صورتی که بخواهید سفارش شما را به هر شهری به غیر از تهران بفرستیم، ما این کار را از طریق تعاونی های باربری، ترمینال جنوب، تیپاکس انجام می دهیم. لذا مبلغ ۳۵٫۰۰۰ تومان بابت بسته بندی و پیک شهری درون تهران از خریدار دریافت می شود و بسته تحویل یکی از شرکتهای باربری داده می شود. این هزینه از خریدارانی که می خواهند بسته آنها به نقطه ای در تهران ارسال شود، دریافت نمی شود و خریداران تهران، فقط هزینه الوپیک یا اسنپ باکس را بعد از تحویل گرفتن کارتها به سفیر پیک پرداخت میکنند. ارسال با تیپاکس هزینه بسته بندی و پیک شهری ندارد .

چهار. هزینه حمل سفارش

هزینه پیک موتوری برای خریدارانی که ساکن شهر تهران هستند و هزینه پست، تیپاکس، باربری یا اتوبوس برای غیرتهرانی ها به عهده خریدار محترم است.

هزینه سفارش خود را چطور محاسبه کنید؟

ما در مثالهای زیر سعی کرده ایم شرایط متفاوت را برای شما توضیح دهیم و نحوه محاسبه قیمت را به شما نشان دهیم.

مثال یک: فرض کنید میخواهید تعداد ۳۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۵۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۱۵۰٫۰۰۰ تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان رنگی (طلایی یا نقره ای) چاپ شود، هزینه چاپ هم ۶۰٫۰۰۰ تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۳۵٫۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک تا باربری یا ترمینال جنوب دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۲۴۵٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه اتوبوس را در زمان تحویل گرفتن بسته به انبار شهر خود پرداخت میکنید)

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت ۳۵٫۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۲۱۰٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت می کنید)

مثال دو: فرض کنید میخواهید تعداد ۳۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۵۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۱۵۰٫۰۰۰ تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان مشکی چاپ شود، هزینه چاپ هم ۳۰٫۰۰۰ تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید و بخواهید سفارش شما با تیپاکس ارسال شود، هزینه ای بابت بسته بندی و پیک شهری از شما دریافت نمیشود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۱۸۰٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه تیپاکس را در زمان تحویل گرفتن بسته به تیپاکس پرداخت میکنید)

اگر ساکن تهران باشید کل پرداختی شما ۱۸۰٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت میکنید)

مثال سه: فرض کنید میخواهید تعداد ۱۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۳۰۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۳۰۰٫۰۰۰ تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان دیجیتال چاپ شود، هزینه چاپ هم ۶۰٫۰۰۰ تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید،  مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان هم بابت بسته بندی و پیک تا باربری یا ترمینال جنوب دریافت میشود. پس کل مبلغ پرداختی شما ۳۹۵٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه اتوبوس را در زمان تحویل گرفتن بسته به انبار شهر خود پرداخت میکنید)

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت ۳۵٫۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۳۶۰٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت میکنید)

مثال چهار: فرض کنید میخواهید تعداد ۱۰۰ عدد کارت عروسی سفارش دهید، قیمت هر عدد کارت ۳۰۰۰ تومان است، پس هزینه کارت شما  ۳۰۰٫۰۰۰ تومان میشود. میخواهید متن کارت عروسیتان طلاکوب چاپ شود، هزینه چاپ و کلیشه سازی هم ۲۲۰٫۰۰۰ تومان میشود. چنانچه ساکن هر شهری به غیر از تهران باشید و بخواهید سفارش شما با پست ارسال شود، مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان هم بابت هزینه پستی پرداخت میکنید. پس کل مبلغ پرداختی شما ۵۴۰٫۰۰۰ تومان میشود. (هیچ هزینه دیگری زمان تحویل گرفتن کارتها پرداخت نمی کنید)

اما اگر ساکن تهران باشید، نیازی به پرداخت ۳۵٫۰۰۰ تومان هزینه بسته بندی نیست و کل پرداختی شما ۵۲۰٫۰۰۰ تومان میشود. (هزینه ارسال را به پیک پرداخت میکنید)

نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه کارت عروسی هما دارای نماد اعتماد الکترونیک است و هویت صاحب و محل فعالیت این فروشگاه از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، احراز شده است. در بحش فوتر سایت با کلیک روی نماد اعتمادالکترونیک میتوانید سابقه فعالیت ما را ببینید.