0 Items

YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر

3000 تومان

کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت فوتی کد 960 هوالباقی
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت فوتی کد 960 هوالباقی
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت فوتی کد 960 هوالباقی
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر
کارت فوتی کد 960 هوالباقی
کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر

کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر

3000 تومان

سفارش چاپ متن کارت ترحیم

ضمن عرض تسلیت خدمت شما، لطفاً فرم زیر را با دقت پر کنید، متن کارت ترحیم درخواستی شما، مطابق با اطلاعات زیر طراحی شده و در واتساپ یا تلگرام برای شما ارسال میشود. اگر شما متن  دلخواهی دارید که می خواهید آن متن در کارت ترحیم چاپ شود،  لطفا در قسمت توضیحات، متن دلخواه را تایپ کنید.       

 

"(الزامی)" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر چه ویژگی هایی دارد؟

ضمن عرض تسلیت خدمت شما، کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر جزو کارتهای ترحیم سه لا و اقتصادی فروشگاه ما به حساب می آید. جنس مقوای به کار رفته برای تولید این کارت دعوت مراسم یادبود، مقوای نیمه ضخیم از جنس کرم ایرانی 127 گرم است و کیفیت مناسبی دارد. این کارت ترحیم فقط شامل یک کارت سه لایه است و پاکت و متعلقات دیگری ندارد، لذا مونتاژ این کارت ترحیم خیلی ساده و سریع است. کافی است کارت لایی چاپ شده را از محل خط تا، تا کنید و اسم میهمنانان خود را پشت آن یادداشت کنید.

روی پاکت این کارت ترحیم، طرحی زیبا به رنگ مشکی چاپ شده است و نوشته روی آن نقره کوب شده است

چاپ، آماده سازی و تحویل کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر چه مدت طول میکشد؟

کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر جزو کارتهای فوتی تولیدی ماست که به تعداد کافی در انبار فروشگاه موجود است. بنابراین اگر تصمیم به خرید این کارت فوتی گرفته اید، ما این آمادگی را داریم که کارت دعوت مراسم یادبود عزیزانتان را طی یک روز کاری چاپ و برای شما ارسال کنیم.

آیا میتوانیم متن دلخواه یا عکس عزیز خود را داخل کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر چاپ کنیم؟

متن دعوت کارت ترحیم، هر متنی با هر محتوایی می تواند باشد، شما می توانید شعر یا متن دلخواه خود را برای ما بفرستید تا آن را برای شما طراحی و داخل کارتی که سفارش میدهید، چاپ کنیم. در مورد چاپ عکس مرحوم روی کارت، با توجه به اینکه کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر ، زمینه کرم دارد، امکان چاپ عکس در آن وجود دارد و در صورت تمایل میتوانید عکس مرحوم را نیز داخل کارت چاپ کنید.

برای چاپ متن ترحیم در داخل این کارت ترحیم چه نوعی چاپی اجرا میشود؟

کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر روی مقوای کرم تولید شده است و شما میتوانید یکی از انواع چاپ نقره کوب، دیجیتال مشکی و ریسو مشکی را انتخاب کنید. در صورتیکه تعداد کارتهای درخواستی شما کمتر از 100 برگ است بهتر است چاپ دیجیتال مشکی را انتخاب کنید و در صورتیکه تعداد کارتها بیشتر از 100 برگ است، چاپ دیجیتال مشکی یا چاپ ریسو مشکی توصیه میشود.

مونتاژ کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر شامل چه مواردی است و چرا توسط فروشگاه کارت هما انجام نمی شود؟

مونتاژ کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر بسیار ساده است. کافیست کارت را از محل تا، تا کنید.

وقتی کارت دعوت مونتاژ می شود، حمل و نقل آن به صورت یکجا بسیار دشوار و پرحجم می شود و احتمال خرابی و له شدن کارتها در این صورت زیاد است. به همین دلیل اکثر فروشگاه ها، مونتاژ کارت ها را به خریدار می سپارند. در فروشگاه ما هم برای ارائه سرویس بهتر، و کسب رضایت شما، مونتاژ کارت ها، توسط خریدار انجام می شود و کارت و پاکت و متعلقات به صورت جدا به شما تحویل میشود، تا در فرصت کافی و با آرامش کارتها را داخل پاکت قرار دهید و مونتاژ را انجام دهید.

آیا ثبت سفارش کارت ترحیم در فروشگاه به معنی خرید نهایی و مستلزم پرداخت هزینه است؟

خیر. ما تا زمانی که طراحی متن داخلی کارت ترحیم را برای شما ارسال نکرده ایم و سفارش شما به طور کامل تایید نشده باشد، از شما هیچگونه وجهی دریافت نمی کنیم. پس با خیال راحت کارت و متن خود را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا زمانی که همه موارد به تایید شما نرسد ما هیچ مبلغی از شما دریافت نمی کنیم.

خرید کارت ترحیم شامل چه هزینه هایی می شود؟

قیمتی که در بالا مشاهده می کنید قیمت یک عدد کارت ترحیم خام و بدون چاپ متن است، به هزینه های شما علاوه بر قیمت کارت ترحیم، هزینه چاپ هم اضافه میشود. برای اطلاع از هزینه انواع چاپ و ارسال اینجا کلیک کنید.

در همه فروشگاه ها خرید شما شامل هزینه کارت ها، چاپ متن داخل کارت و هزینه ارسال میشود. برخی فروشگاه ها این هزینه ها را یک کاسه می کنند و یک قیمت کلی به شما می دهند و برخی فروشگاه ها هزینه ها را جدا جدا اعلام میکنند.

برای اطلاع شما ما در صفحه ی مربوط به هزینه ها، هزینه هر خدمت را به صورت جداگانه با مثالهای فراوان توضیح داده ایم. برای مشاهده هزینه های خرید کارت دعوت کافی است اینجا کلیک کنید.

من کارت ترحیم سه لا کد 960 مادر را انتخاب کرده ام. روال ثبت سفارش به چه شکلی است؟

بسیار ساده. ابتدا فرم بالا را به طور کامل پر کنید یا به صفحه سفارش چاپ متن کارت ترحیم بروید و در آنجا اطلاعات لازم را برای ما بفرستید. بعد از ثبت سفارش، اطلاعات شما به دست ما میرسد، ما در ساعات کاری ( 10 صبح تا 4 عصر) متن کارت دعوت یادبود ترحیم را طراحی و تصویر آن را در تلگرام یا واتساپ برای شما میفرستیم تا آن را رویت کنید و اگر غلط املایی یا نگارشی دارد اصلاح کنید. بعد از اینکه طرح به تایید شما رسید، فاکتور صادر میشود و کارت دعوت شما چاپ و برایتان ارسال می شود. ارسال در تهران معمولا با الوپیک یا اسنپ باکس و ارسال به سایر شهرها با تیپاکس، اتوبوس یا پست انجام می شود.

اگر سؤال بیشتری دارید لطفاً بخش سؤالات متداول را بخوانید یا از طریق فرم تماس با ما یا تلفنی سوالات خود را با ما مطرح کنید. همینطور برای انتخاب کارت ترحیم، کافیست به دسته بندی کارت ترحیم در فروشگاه مراجعه کنید و نمونه های کارت های فوتی را مشاهده کنید.

همچنین در صفحه مربوط به مشتریان ما، میتوانید نظرات خریداران قبلی را درباره تجربه اعتماد خود به کارت هما بخوانید. ما در صفحه اینستاگرام کارت ترحیم نمونه های چاپ شده کارت عروسی که برای مشتریان خود از سراسر ایران و جهان چاپ کرده ایم، قرار میدهیم. امیدواریم به زودی نظر شما و همینطور تصویر کارت عروسی شما  را هم به این بخش اضافه کنیم :)

توضیحات تکمیلی

ابعاد 21 × 9.5 سانتیمتر
رنگ

متعلقات

كارت

جنس كارت

چاپ روی کارت

, ,